Shoferi shkatërron lokalin më veturën e tij duke u manovruar në të sikurse të ishte në nëodnjë garë makinash (Foto/Video) – Lajmi.net
Shoferi shkatërron lokalin më veturën e tij duke u manovruar në të sikurse të ishte në nëodnjë garë makinash (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:24, 18 May 2017
Kamerat e sigurisë në Arizona kanë kapur një makinë kur futet brenda një dyqani

Makina disa herë sillet rreth dyqanit dhe më pas i drejtohet derës kryesore dhe futet e gjitha në këtë lokal, trasnmeton lajmi.net.

Më pas ai bën disa xhiro në këtë dyqan për disa minuta duke shkatërruar çdo gjë që i dilte përpara.

Pas disa minutave ai largohet nga vendi i ngjarjes dhe dëmi që ka shkaktuar ky person shkon deri në 15,000 dollarë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Arizona, dyqani, Vetura

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2