Shoferi nuk pyet për rrezikun (Foto) – Lajmi.net
Shoferi nuk pyet për rrezikun (Foto)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 19:46, 14 February 2018
Shumë shtëpi të vjetra nëpër Prishtinë rrezikojnë kalimtarët çdo ditë.

Por, shumë qytetarë i ekspozohen rreziqeve vetë. Një shtëpi në “qytetin e vjetër” të Prishtinës po paraqet rrezik për kalimtarët, shkruan lajmi.net.

Në këtë shtëpi është vendosur një shenjë e rrezikut, ku rekomandon shoferët që mos të lënë veturat afër, por shofer nuk pyesin për rrezikun. /Lajmi.net/

28124581_10213665042633896_252856733_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO