Shoferi merr hakun ndaj personave që i goditën makinën e tij, një hakmarrje briliante (Foto/Video) – Lajmi.net
Shoferi merr hakun ndaj personave që i goditën makinën e tij, një hakmarrje briliante (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 14:18, 19 May 2017
Një video mjaft qesharake ka çarkullon nëpër internet

Një shofer që nuk dukej në klip i hakmerret dy personave që refuzuan të lëviznin nga rruga, dhe shoferi është i detyruar të largohet në anën tjetër të rrugës dhe të vazhdon rrugën pastaj, trasnmeton lajmi.net.

Mirëpo gjatë tejekalimit burri i lëshon disa fjalë këtyre personave dhe njëri prej tyre i godet makinë, dhe ajo çfarë ka bërë pastaj ky njeri ka habitur të gjithë.

Ai vazhdon rrugën dhe pas disa metrave ai kthehet prapa, dhe sheh që të dy burrat ishin pranë një pellgu me ujë dhe ai me shpejtësi kalon mbi të dhe i “zbukuron” ata me ujin e shiut.

Video ka pas dyshime se është planifikuar gjithçka, por prap se prap është pëlqyer shumë nga shikuesit. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Makina, Uji

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion