Shoferi joserioz i Ferrarit 458, duhet të largohet nga pista e garave (Video) – Lajmi.net
Shoferi joserioz i Ferrarit 458, duhet të largohet nga pista e garave (Video)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 18:05, 2 September 2017
Pista e garave në Nurburgring të Gjermanisë, është një vend ku shoferët tregojnë shpejtësinë dhe luksin që kanë veturat e tyre.

Por, ky shteg nuk është për provokim apo lojëra me makina, transmeton Telegrafi.

Janë pikërisht këto veprime që i ka bërë shoferi i një Ferrari 458 Spider, derisa po lëvizte me shpejtësi të madhe.

Megjithëse e ka konsideruar si lojë prekjen e një veture tjetër gjatë lëvizjes, ka kërkesa që atij t’i ndalohet pjesëmarrja në këtë pistë garash.

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball