Shoferi hero, shpëton nga vdekja fëmijën që i kishte hyrë gjuha brenda – Lajmi.net
Shoferi hero, shpëton nga vdekja fëmijën që i kishte hyrë gjuha brenda
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 17:44, 2 January 2018
Një ngjarje e jashtëzakonshme ka ndodhur në Turqi, ku një fëmije i kishte hyrë gjuha brenda duke i bllokuar frymarrjen.

Por mesa duket shoferi i urbanit ka arritur që ta shpëtojë fëmijën….

Ai është përpjekur dhe me duar ka arritur t’i nxjerrë atij gjuhën, duke berë që fëmija ‘ti ikë nga duart’ vdekjes, ndërkohë që pasagjerët e tmerruar po thërrisnin për ndihmë ambulancën.

Shikoni videon e rrallë, xhiruar në një autobus urban…:

Fjalët kyçe: fëmija, hero, shoferi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy