Shndërrimi drastik i babait dhe djalit (Foto) – Lajmi.net
Shndërrimi drastik i babait dhe djalit (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 18:06, 6 January 2018
Në vetëm 6 muaj, babi 53-vjeçar dhe djali i tij 32 vjeç kanë pësuar një ndryshim drastik të trupin të tyre, fal një përkushtimi serioz në palestër.

Ding Guoliang e pa babain e tij të binte në depresion për shtim në peshë dhe e nxiti në nisnin së bashku palestrën.

Në vetëm 6 muaj, transformimi ishte i mahnitshëm dhe gjithçka është e fotografuar nga 32-vjeçari.

Djali është shprehur se përveç të tjerave, humbja në peshë e ka ndihmuar atë të krijojë një raport të shkëlqyer me babain e tij.

Fjalët kyçe: baba, Bir, ndryshim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master