Shkurte Fejza nxjerr në shitje albumin e ri (Foto/Video) – Lajmi.net
Shkurte Fejza nxjerr në shitje albumin e ri (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:13, 17 July 2017
Këngëtarja e njohur Shkurte Fejza përveç angazhimeve të shumta në mbrëmje muzikore dhe dasma, ka sjellë albumin e ri.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Shkurta përmes rrjeteve sociale, duke njoftuar se albumi i saj i ri, i cili është live, ka dalë në shitje, shkruan lajmi.net.

Po ashtu, një javë më parë këngëtarja kishte lansuar një projekt bashkëpunues me Valbona Halilin dhe Arianit Hoxhën.

Është kënga “Mka marrë malli…”, e cila është punuar nga kompozitori Edi Balili dhe kënduar nga Shkurta, Valbona dhe Arianiti. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown