Shkon të mbushë makinën, djemtë “çmenden” nga të pasmet e saj (Foto) – Lajmi.net
Shkon të mbushë makinën, djemtë “çmenden” nga të pasmet e saj (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 16:53, 7 August 2017
Një karburant është bërë shumë i famshëm në Malibu, pasi fotot e një gruaje që ka shkuar për të mbushur makinën me karburant kanë nisur të përhapen me shpejtësi në rrjetet sociale.

Bjondia, e cila sapo kishte dalë nga plazhi, mbante në trup vetëm një rrjetë dhe teksa është ulur disi, i kanë dalë vithet të pambuluara.

Njerëzit thonë se ajo kishte harruar të vishte mbathjet, por ka edhe të tjerë që shprehen se gruaja kishte veshur mbathje shumë të vogla, aq sa nuk i linte shumë vend fantazisë, por të gjitha i dukeshin ashiqare. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Bjondine, Të pasmet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels