Shkëndija tallet keq me Milanin – Lajmi.net
Shkëndija tallet keq me Milanin
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 20:29, 19 December 2017
Pas krizës së madhe të klubit italian, Shkëndija ka shkruar se tetovarët janë kuqezinjtëe vërtetë.

Klubi i Shkëndijës është tallur keq me Milanin, përcjellë “Lajmi.net”.

Pas krizës së madhe të klubit italian, Shkëndija ka shkruar se tetovarët janë kuqezinjtëe vërtetë.

“I dashur Milan. Ne po ndjekim në mënyrë të vazhdueshme progresin tuaj sepse miqtë nuk duhet të harrohen, dhe në këtë moment, na rezulton se ne jemi kuqezinjtë më të suksesshëm.

Mbani mend, se forma është e përkohshme, por klasi është i përhershëm. Kështu që, forca miq”, shkruan Shkëndija. /Lajmi.net/

shkendija

Fjalët kyçe: Milan, Shkendija

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan