Shkëndija mund të përballet me Crvena Zvezdën nëse kalon Salzburgun në L.K – Lajmi.net
Shkëndija mund të përballet me Crvena Zvezdën nëse kalon Salzburgun në L.K
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 13:00, 6 August 2018
Me fillim nga ora 12:00, sot u mbajt shorti për fazën Play Off (faza e fundit para grupeve) të Ligës së Kampionëve.

Shorti vendosi që nëse Shkëndija fillimisht e kalon Salzburgun austriak, një kundërshtar tejet i vështirë, në Play Off do të përballet me fituesin e duelit mes Crvena Zvezdës (Serbi) dhe Spartak Trnavës (Sllovaki).

Në foton e mëposhtme është paraqitur lista e të gjitha çifteve të mundshme të fazës Play Off

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO