Shkenda Dubova prezanton nënën, bukurinë e ka trashëguar nga ajo – Lajmi.net
Shkenda Dubova prezanton nënën, bukurinë e ka trashëguar nga ajo
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:02, 13 February 2018
Këngëtarja Shkenda Dubova na ka prezantuar me nënën e saj.

Këtë e ka bërë nëpërmjet një fotografie të cilën e ka ndarë për ta uruar atë publikisht me rastin e ditëlindjes, shkruan lajmi.net

”Urime ditëlindjen o drita ime, nënë” ishin fjalët e Shkendës ndërsa ajo çfarë automatikisht bie në sy tek ky imazh është se gruaja në foto është një zonjë e vërtetë dhe se këngëtarja e njohur bukurinë e ka trashëguar nga ajo./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: shkenda dubova

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble