Shkallët e ferrit? Të gjithë rrëzohen kur kalojnë nëpër këto shkallë (Foto/Video) – Lajmi.net
Shkallët e ferrit? Të gjithë rrëzohen kur kalojnë nëpër këto shkallë (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 15:56, 19 May 2017
Kamerat e sigurisë kanë kapur pamje vërtetë të çuditshme

Njerëzit që kalojnë nëpër këto shkallë të gjithë rrëzohen në mënyrë të pashpjegueshme dhe misterioze.

Disa incidente janë raportuar dhe klipi më së miri e tregon kur disa njerëz rrëzohen nga këto shkallë, transmeton lajmi.net.

Videoja u postua në mediat sociale ku shpejt grumbulloi mijëra klikime duke thënë se viktimat janë shtyrë nga një forcë shpirtërore.

Disa të tjerë komentuan se shkallët ishin vendosur keq, duke bërë që të humbasin ekuilibrin, kurse të tjerë kanë thënë që të gjithë ata që kanë hipur në këto shkallë kanë qenë nën ndikimin e alkoolit.

Këto shkallë janë në Malajzi. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: "Shkallet e ferrit", Malajzi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown