Shkaktarët e çrregullimeve të ereksionit /FOTO – Lajmi.net
Shkaktarët e çrregullimeve të ereksionit /FOTO
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 15:42, 15 May 2018
Nëse keni probleme gjatë marrëdhënies seksuale, nuk jeni të vetmit. 1 në 10 meshkuj vuajnë nga çrregullimi i ereksionit në një periudhë të jetës së tyre.

Ka shumë arsye pse meshkujt mund të kenë vështirësi në shtrat dhe Dr. Seth Rankin, duke folur për “Daily Star”, tregon 7 arsyet e këtij çrregullimi.

“Një burrë mund ta humbasë ereksionin për disa arsye, fizike dhe psikologjike”, shprehet doktori anglez.

Më poshtë zbuloni 7 shkaqet që çojnë në çrregullime me ereksionin.
Alkooli

Duhani


Depresioni


Problemet shendetesore

Medikamentet

Tostesteroni i ulet

Po shikoni shumë porno.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO