Shiu i madh bën që stadiumi i Vala Superligës të duket si pishinë – Lajmi.net
Shiu i madh bën që stadiumi i Vala Superligës të duket si pishinë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 18:01, 30 November 2017
E gjithë fusha është mbuluar me ujë.

Gjendja në stadiumin “Bajram Aliu” është katastrofike, pas të reshurave të fundit në vendin tonë.

E gjithë fusha është mbuluar me ujë.

Pavarësisht motit nesër, terreni duket i papërmirësueshëm për sfidën e së shtunës mes Drenicës dhe Lirisë.

Faqja KF Drenica ka postuar një foto, duke e konsideruar të pakalueshme fushën e “Bajram Aliut”. /Lajmi.net/

24254738_1517683348267338_2163822076192610307_o

Fjalët kyçe: Drenica, Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble