Shikoni se si pozojnë rusët në rrjetet sociale, do qeshni me lot – Lajmi.net
Shikoni se si pozojnë rusët në rrjetet sociale, do qeshni me lot
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:18, 12 August 2017
Beqarët dhe beqareshat në Rusi kanë gjetur një zgjidhje shumë qesharake për të pozuar në rrjetet sociale.

Me idenë se në këtë formë mund të gjenë partnerin/partneren e jetës, ata postojnë fotografi shumë të pazakonshme, transmeton portali arbresh.info

‘The Sun’ ka mbledhur disa nga më qeshkarakët./Lajmi.net/

nintchdbpict000345048105 nintchdbpict000345048189 nintchdbpict000345048213 nintchdbpict000345048251 nintchdbpict000345048260 nintchdbpict000345048263 nintchdbpict000345048266 nintchdbpict000345048320 nintchdbpict000345048325 nintchdbpict000345048354

Fjalët kyçe: Foto, ruset

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble