Shikoni se si mund t’i bëni vezët e zgjatura, janë të mrekullueshme (Foto/Video) – Lajmi.net
Shikoni se si mund t’i bëni vezët e zgjatura, janë të mrekullueshme (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunReceta 20:50, 4 April 2017
Është një metodë speciale për përgatitjen e vezëve të gjata

Nuk duket diçka shumë e jashtëzakonshme, por që nuk na ka shkuar ndërmend se si bëhen këto vëz kaq të mëdha se si duken në foto.

Në një video shihet se si një djalë arrinë që nga një vezë normale, t’i kthenë ato në vezë të stërzgjatura.
Për më shumë shikojeni videon, dhe provojeni në shtëpi. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO