Shikoni se si kërcen ky 7-vjeçar kur e kupton se po bie bora e parë – Lajmi.net
Shikoni se si kërcen ky 7-vjeçar kur e kupton se po bie bora e parë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:06, 11 October 2018
Një video mjaft qesharake po qarkullon në internet.

Një djalë 7-vjeçar është kapur nga kamerat e sigurisë duke kërcyer pasi e ka kuptuar se po bie bora e parë, transmeton lajmi.net.

Djali nga Colorado duket se e dashuron borën dhe këtë e ka treguar me një kërcim, që nga mediat ëshë quajtur “kërcimi i lumtur”.

Video është filmuar nga kamera e sigurisë nga shtëpia e djalit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO