Shikoni momentin e bukur kur vajza e vogël pret muzikën që të fillojë të kërcejë (Foto/Video) – Lajmi.net
Shikoni momentin e bukur kur vajza e vogël pret muzikën që të fillojë të kërcejë (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 0:59, 16 May 2017
Një moment mjaft i bukur ky

Një vajzë e vogël shihet teksa është e ulur prapa në makinë dhe ndëgjohet muzika në sfond.

Mirëpo momenti më qesharak është kur kjo vazjë e vogël pret që muzika të fillojë në pjesën e saj më të mirë dhe pastaj të fillojë të kërcejë, trasnmeton lajmi.net.

Vajza e mrekullueshme hedh duart lart dhe i rrah ato herë pas here.

Për më shumë shikoni këtë moment të bukur. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Vajza kercen

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool