Shikoni këto kafshë që u liruan për herë të parë në jetë (Video) – Lajmi.net
Shikoni këto kafshë që u liruan për herë të parë në jetë (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 17:22, 20 March 2017
Të qëndrosh gjithmonë në pritje për të bërë testin e ardhshëm është shumë e vështirë, të mos e shohësh kurrë dritën e diellit, të mos dalësh asnjëherë jashtë kafazit, shkruan lajmi.net

Është shumë emocionuese për këto kafshë kur për herë të parë në jetën e tyre u ndjenë të lira. Shikoni videon më poshtë dhe do të kuptoni përse është fjala. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Kafshë, Liri

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion