Shikoni kërcimin e jashtëzakonshëm të këtij qeni – Lajmi.net
Shikoni kërcimin e jashtëzakonshëm të këtij qeni
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 23:31, 11 October 2018
Dihet që qentë bëjnë kërcime të larta.

Në videon që do të shihni më poshtë ju do të habiteni me kërcimin e jashtëzakonshëm që bën ky qen, transmeton lajmi.net.

Ai merr një hov të madh dhe me ndihmën e një personi ai arrin të kërcej lartë, madje duke e shkelur atë në shpinë.

Video është shpërndar jashtëzakonisht shumë, sidomos nga adhuruesit e qenve.

Qeni duket se është një pastor gjerman. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO