Shikoni çfarë po ndodh në palestër vetëm një ditë para ndeshjes Kosovë-Maqedoni (VIDEO) – Lajmi.net
Shikoni çfarë po ndodh në palestër vetëm një ditë para ndeshjes Kosovë-Maqedoni (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 22:59, 1 August 2017
Vetëm një ditë para ndeshjes Kosovë – Maqedoni në kuadër të para-kualifikimeve evropiane për Kupën e Botës “Kina 2019” në basketboll, një grup punues ka intervenuar për të përmirësuar gjendjen e parketit në Pallatin e Rinisë dhe Sportit, raporton Tribuna Channel.

Fjalët kyçe: Kosova

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball