Shikoni çfarë kanë bërë hendbollistet e Kosovës në Serbi – Lajmi.net
Shikoni çfarë kanë bërë hendbollistet e Kosovës në Serbi
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 15:50, 25 March 2018
.

Hendbollistet e Kombëtares së Kosovës, qëndruan në kompleksin Kovilovo afër Beogradit disa ditë, derisa mësuan se qeveria e Serbisë nuk e lejoi zhvillimin e ndeshjes mes Serbisë dhe Kosovës.

Arsyeja dukej njerëzore pasi ata pretenduan se ka mungesës sigurie. Kosova pas kësaj e fitoi ndeshjen me rezultat në tavolinë.

Por vajzat shqiptare nuk mund të iknin pa bërë hare dhe kërcyen vallen e Tropojës kënduar nga Unikatil.

Fjalët kyçe: Hendboll, Kosova

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball