Shikojeni dhe shijojeni golin e Coutinhos – Lajmi.net
Shikojeni dhe shijojeni golin e Coutinhos
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:01, 2 December 2017
Liverpooli ka shënuar fitore me rezultat të thellë 1:5 në udhëtim te Brighton.

Njërin nga golat për fitoren e Liverpoolit e shënoi Philippe Coutinho.

“Magjiku” brazilian shënoi në minutën e 87’ nga goditja e dënimit, në mënyrë maestrale duke e kaluar topin zhagas tek muri i krijuar nga mbrojtja e Brighton./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown