Shikojeni çfarë stadiumi kanë bërë në Katar për Kampionatin Botëror (VIDEO) – Lajmi.net
Shikojeni çfarë stadiumi kanë bërë në Katar për Kampionatin Botëror (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:19, 19 May 2017
Shumë zhurmë është bërë rreth organizimit të Kampionatit Botëror të vitit 2022 në Katar.

Megjithatë, organizatori ka marrë shumë seriozisht punën, duke mos i lënë asgjë rastësisë.

Njëri nga stadiumet tashmë veç është afër përfundimit, edhe pse ka pesë vite deri te Botërori.

Bëhet fjalë për një stadium në Doha që ka kapacitet deri në 48 mijë ulëse./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Kampionati botëror

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool