Shikojeni çfarë kanë bërë Tifozat Kuq e Zi jashtë ‘Elbasan Arenas’ (FOTO) – Lajmi.net
Shikojeni çfarë kanë bërë Tifozat Kuq e Zi jashtë ‘Elbasan Arenas’ (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 20:46, 28 March 2017
“Tifozat Kuq e Zi” të mbledhur jashtë stadiumit “Elbasan Arena”, kanë ironizuar me ata që ishin të pranishëm në shkallët e impiantit dhe po ndiqnin nga afër ndeshjen kundër Bosnjë-Hercegovinës.

“Ju urojmë shikim të këndshëm” shkruhej në këtë parullë të grupimit të tifozëve, të cilët mendojnë se pa praninë e tyre, stadiumet do të kthehen në kinema të mirëfillta.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Tifozat Kuq e Zi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble