Shikojeni çfarë kanë bërë pas ndeshjes Messi dhe Buffon (FOTO) – Lajmi.net
Shikojeni çfarë kanë bërë pas ndeshjes Messi dhe Buffon (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 6:59, 13 September 2017
Lionel Messi dhe Gianluigi Buffon kanë ndarë një përqafim të gjatë pas ndeshjes mes Barcelonës dhe Juventusit në Ligën e Kampionëve.


 

Fjalët kyçe: . Barcelona, Lionel Messi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper