Shikojeni çfarë ka bërë Mourinho në ndeshjen kundër Anderlechtit (FOTO) – Lajmi.net
Shikojeni çfarë ka bërë Mourinho në ndeshjen kundër Anderlechtit (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 9:34, 21 April 2017
Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho në kohën shtesë të ndeshjes ndaj Anderlechtit në Europa League ka nxjerr një letër nga xhepi dhe e ka puthur atë. Kjo duket se i sjelli fat pasi "Red Devils" fituan me rezultat 2:1 pas vazhdimeve.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball