Shi e breshër në Prishtinë (Video) – Lajmi.net
Shi e breshër në Prishtinë (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 21:51, 12 August 2017
Ilustrim
Ilustrim
Pas temperaturave të larta që mbuluan vendin javët e fundit, në disa pjesë këtë të shtunë ka pasur reshje shiu.

Në Prishtinë përveç shiut, ka pasur edhe rënie breshëri, njofton Klan Kosova.

Shi bashkë me breshër ka rënë për disa minuta pa ndërprerë dhe këtë mund ta shihni përmes pamjeve të mëposhtme.

 

Fjalët kyçe: Bresher, prishtine, Shi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3