Shfaqet fantazma në kamerë, nëna beson se ai është djali i saj i vdekur (Foto/Video) – Lajmi.net
Shfaqet fantazma në kamerë, nëna beson se ai është djali i saj i vdekur (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 19:47, 19 May 2017
A mund të dalloni një ''engjëll" në këtë video?

Një nënë e tre fëmijëve ka filmuar një fantazmë me kamerën e saj dhe ajo beson si kjo fantazmë ëhstë djali i saj i vdekur.

Mandy Baynham, 45-vjeçare ka thënë se: “unë kam qenë gjithmonë një person shpirtëror, por kurrë nuk ksiha studiuar pasionin tim, unë mund të them se ai ishte një djalë i vogël dhe se ai është gjithmonë me mua kur lexoj, unë besoj se ai është djali që vjen të më vizitojë”.

“Fëmija quhej Danny dhe ishte fëmija ishte fëmija i një tjetër babait, si mund të themi ajo ishte dashuri e ndaluar për prindërit e mij, dhe kur e linda atë, prindërit e mij vendosën që unë mos ta rrisja atë, por ai të rritej në tjetër familje, kështu një ditë Danny ishte duke luajtur me top dhe atë e godet një kamion për vdekje, dhe ai tashmë herë pas herë vjen dhe më viziton”, përfundoi Mandy. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: fantazma

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball