Shënohet goli i mbrëmjes në Ligën e Evropës (VIDEO) – Lajmi.net
Shënohet goli i mbrëmjes në Ligën e Evropës (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:31, 20 April 2017
Sisto ka shënuar një gol të bukur për Celta Vigon ndaj Genkut.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Sisto

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball