”Shenjtëria mes kafshëve” përmes drurit të ricikluar – Lajmi.net
”Shenjtëria mes kafshëve” përmes drurit të ricikluar
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunKulturë/Arte 14:53, 12 October 2017
Është histori për luftën, rezistencën dhe dashurinë.

Është vizatuar me laps në dru.

Kjo është figura më e plotë e përgatitur nga artistja Martina Billi, e cila i ka shpërndarë në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net

Shikoni më poshtë për të parë se punimet e saj. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: dru i ricikluar me laps

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble