Shenjat e horoskopit të cilat partnerët kurrë nuk do t’i tradhtojnë – Lajmi.net
Shenjat e horoskopit të cilat partnerët kurrë nuk do t’i tradhtojnë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:50, 13 April 2018
Nuk ekziston recetë e përgjithshme kundër tradhtisë, mirëpo këto shenja horoskopi shumë rrallë detyrohen të brengosen për këtë gjë. Partnerët thjesht nuk i tradhtojnë aq shpesh, dhe ja kush janë ata dhe përse janë të tillë.

Demi

Demat janë aq besnikë dhe të përkushtuar ndaj njerëzve në jetën e tyre sa që partnerët e tyre e kanë shumë të vështirë t’i hedhin poshtë të gjitha anët pozitive dhe të rrezikojnë gjithë marrëdhënien për shkak të një aventure.

Për këtë shkak Demat partnerët e tyre rrallë i tradhtojnë.

Binjakët

Kjo shenjë horoskopi ka talent t’i duket si partneri ideal bash gjithkujt, mirëpo njerëzit shpesh pas komunikimit me pjesëtarin e kësaj shenje të horoskopit mbeten të ngazëllyer.

Nga ana tjetër, Binjakët janë vetë të prirë për tradhti apo së paku për flirt, gjë që nuk i bënë idealë, dhe vetë janë rrallë viktima të tradhtisë.

Luani

Luanët për nga natyra janë joshës, karizmatikë dhe i pranojnë shumicën e njerëzve përreth vetes, prandaj është e lehtë të dashurosh, por vështirë t’i tradhtosh.

Nëse Luani bie viktimë e tradhtisë, kjo më së shpeshti ndodh për shkak të xhelozisë së partnerit të tyre, të cilët nuk e përballojnë faktin që Luani gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Akrepi

Janë shumë romantikë dhe të shkëlqyeshëm në krevat. Akrepat përfundimisht janë në listën e shenjave të cilët rrallëherë mund të jenë të tradhtuar. Natyrisht, kjo është edhe falë temperamentit…

Kush do të merrte guximin që të tradhtonte Akrepin?

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO