Shenjat e horoskopit që e shijojnë seksin më shumë se shenjat e tjera – Lajmi.net
Shenjat e horoskopit që e shijojnë seksin më shumë se shenjat e tjera
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 16:46, 13 July 2017
Secila shenjë ka disa karakteristika të veta interesante të cilat e bëjnë tërheqëse, ndërsa aspektet e ndryshme astrologjike mund të ndikojnë në atë se a është dikush i mirë në seks, pa marrë parasysh shenjën.

Mirëpo, nëse do të detyrohemi t’i veçonim tri shenja, atëherë gjithsesi: gaforrja, akrepi dhe binjakët janë dashnorë të mrekullueshëm, mbretër dhe mbretëresha të seksit.

AKREPI 

GAFORRJA 

BINJAKËT. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels