Shën Valentini i parë si të martuar, ja çka i dhuroi 50 vjeçari Adelinës – Lajmi.net
Shën Valentini i parë si të martuar, ja çka i dhuroi 50 vjeçari Adelinës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:00, 14 February 2018
Është festa e parë e të dashuruarve si çift i martuar.

E sot, Adelina Tahiri ka marrë një dhurat shumë të bukur nga bashkëshorti i saj 50 vjeçar, shkruan lajmi.net

Këngëtarja ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet se ka pranuar një parfum.

E sipas shkrimit që i ka lënë fotos, ky është parfumi që e ka pritur qysh moti!/Lajmi.net/

28169933_2487564531469033_29861105_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO