Shekulli 21, shikoni në çfarë fusha zhvillohet Superliga jonë – Lajmi.net
Shekulli 21, shikoni në çfarë fusha zhvillohet Superliga jonë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 19:09, 22 November 2017
Drenica e Drita luajnë pa gola Drenica dhe Drita kanë marrë nga një pikë nga ndeshja që u zhvillua në fushën me baltë të Skenderajt, që pos që nuk prodhoi lojë të mirë, nuk e solli asnjë gol.

90-minutëshi i zhvilluar në kuadër të xhiros së 16 të Vala Superligës ishte i luftuar nga të dy ekipet, që në fund u deshën të kënaqen me nga një pikë.

Ajo që vlen të theksohet ishte gjendja e fushës, e cila ishte katastrofike.

Të dy trajnerët e skuadrave janë shprehur të shqetësuar se si në Kosovë elita e futbollit zhvillohet ende në fusha të tilla. /Lajmi.net/

lloqi fusha3

23754997_1509985199037153_7223536528047179507_n

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO