Shehi flet pas ndeshjes së fundit të Skënderbeut në Ligën e Evropës – Lajmi.net
Shehi flet pas ndeshjes së fundit të Skënderbeut në Ligën e Evropës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:37, 7 December 2017
Portieri dhe kapiteni i ekipit korçar është shfaqur më i qetë se të tjerët në përfundim të ndeshjes.

Ai u shpreh i kënaqur me rezultatet që ka arritur ekipi dhe pranoi që kjo do të jetë ndeshja e tij e fundit në kompeticionet Evropiane.

Të vjen keq që goli u shënua në fund?

Normal më vjen keq për rezultatin, por sidomos kur ndëshkohesh në fund të vjen keq dhe e qan humbjen

Ca note i vini ekipit?

Kemi bërë kampionat të mirë duke filluar që nga ndeshjen kualifikuese dhe jemi të kënaqur sepse kemi luajtur si të barabartë me çdo ekip

Ndeshja e fundit ne Europë?

U kam thënë çunave që ta mbyllim në mënyrë dinjitoze. Nuk dua të përqendrohemi te kjo gjë por te objektivat tona.

Dorezat e ndeshjeve të Europa Ligës do i mbash?

Po normal se është kompeticion i rëndësishëm dhe sidomos është hera e dytë që jemi këtu dhe kemi bërë mirë.

A je i irrituar me arbitrin edhe ti?

Nuk jam marrë ndonjëherë më arbitrin, pretendonim ndoshta për diçka me shumë, nuk e kam parë qartë por mesa me kanë thënë çunat kishte disa raste të dyshimta./PanoramaSport/

Fjalët kyçe: Liga e Evropës, Orges Shehi

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble