Shefat Isufi nokauton kundërshtarin, fiton WBO Inter-Continetal për peshat super të mesme – Lajmi.net
Shefat Isufi nokauton kundërshtarin, fiton WBO Inter-Continetal për peshat super të mesme
Autori: Lajmi.net SportSporti VendorTë tjera 22:32, 8 July 2017
Boksieri Shefat Isufi ka arritur ta fitojë duelin e vlefshëm për titullin vakant WBO Inter-Continetal për peshat super të mesme.

Në një luftë shumë interesante, boksieri shqiptar ka mposhtur me nokaut peruanin David Zegarra, në raundin e 11-të.

Kjo ishte fitorja e 24-të për Shefat Isufin, dhe meçi i 19-të që e fiton me nokaut./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO