Sharjet deri në banalitet dhe kërcënime ndërmjet Arben Gashit dhe Xhavit Halitit /VIDEO – Lajmi.net
Sharjet deri në banalitet dhe kërcënime ndërmjet Arben Gashit dhe Xhavit Halitit /VIDEO
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 21:08, 17 May 2018
Sharje me nënë në Kuvendin e Kosovës: Xhavit Haliti dhe Arben Gashi kanë përdorur fjalor të rëndë sot.

Skena të tilla tashmë janë bërë përditshmëri në Kuvendin e Kosovës.

Gjithçka nisi kur, Arben Gashi, deputet i LDK-së kërkoi fjalën nga kryesuesi, Xhavit Haliti me pretendimin se i është përmendur emri, raporton T7.

Më pas debati mes dy deputetëve nisi të ashpërsohet.

Kur kolegët u munduan ta qetësojnë, Gashi u tregua edhe më i ashpër.

Por, as Haliti nuk u tregua i kujdesshëm me fjalorin.

U përdorën fjalë si “qen bir qeni”, “Balo*”, “Rr** same”…

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO