Shaqiri ka një mesazh për ekipin e Stoke Cityt – Lajmi.net
Shaqiri ka një mesazh për ekipin e Stoke Cityt
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 10:31, 17 April 2018
Xherdan Shaqiri ka thënë se skuadra duhet të qëndrojë e bashkuar, për ta siguruar mbijetesën në Premierligë.

Xherdan Shaqiri ka një thirrje për bashkëlojtarët e Stoke Cityt.

Mesfushori kosovar ka thënë se skuadra duhet të qëndrojë e bashkuar, për ta siguruar mbijetesën në Premierligë.

I pyetur nëse Stoke mund ta sigurojë mbijetesën, Shaqiri tha për “Sky Sports News”: “Sigurisht, ne kemi edhe katër ndeshje dhe jemi plot besim”.

“Ne duhet t’i fitojmë disa ndeshje, është e thjeshtë. Por, edhe duhet të jemi të bashkuar si ekip”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Stoke City, Xherdan Shaqiri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball