Shaqir Palushi zotohet t’ia ndërtojë shtëpinë familjes nga Istogu, pas paraqitjes së tyre në emisionin e Shpëtim Deskut (Video) – Lajmi.net
Shaqir Palushi zotohet t’ia ndërtojë shtëpinë familjes nga Istogu, pas paraqitjes së tyre në emisionin e Shpëtim Deskut (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:05, 18 June 2017
Sikurse edhe në emisionet tjera n’Kosovë Show, edhe në këtë javë ka pasur plot momente interesante dhe befasi.

Por, ka ndodhur edhe një mrekulli, shkruan Gazeta NewBorn. Në mes të emisionit është shfaqur një pamje e një familje nga Istogu, e cila jetonte në kushte ekstreme për jetë.

Ndërsa gjatë emisionit Shaqir Palushi ka pranuar ta merr përsipër familjen e Xhafer Azemit nga Istogu për t’ia ndërtuar shtëpinë e re.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme.

Fjalët kyçe: N'Kosovë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals