Shala relaksohet para ndeshjes me Islandën (FOTO) – Lajmi.net
Shala relaksohet para ndeshjes me Islandën (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 14:18, 20 March 2017
Herolind Shala ka realizuar një foto në Prishtinë, ku shihet duke u relaksuar para ndeshjes me Islandën.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Herolind Shala

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy