Shala: Projektligji për Demarkacionin u tërhoq nga Kuvendi pasi gati u vramë – Lajmi.net
Shala: Projektligji për Demarkacionin u tërhoq nga Kuvendi pasi gati u vramë
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 12:51, 7 December 2017
Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Kujtim Shala, duke komentuar deklaratat e kryeministrit Haradinaj për tërheqjen e marrëveshjes me Malin e Zi nga Qeveria Mustafa, ka thënë se në atë kohë Marrëveshja u tërhoq nga Kuvendi pasi “gati u vramë”.

“U tërheq Projektligji sepse gati sa su vramë”, tha ai.

Ndryshe, Haradinaj ka thënë sot në seancë se nuk do ta tërheqë marrëveshjen dhe raportin e Bulliqit nga Kuvendi, ashtu siç bëri Isa Mustafa.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan