Shakhtari po e deklason Man Cityn – Lajmi.net
Shakhtari po e deklason Man Cityn
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:20, 6 December 2017
Ukrainasit po fitojnë 2:0 ndaj Cityt pas 33 minutave lojë.

Shakhtar Donetsk po e deklason Manchester Cityn.

Ukrainasit po fitojnë 2:0 ndaj Cityt pas 33 minutave lojë.

Golat u realizuan nga Bertrand dhe Ismailly. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Man City, Shakhtra

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush