‘Shake it’ më e pëlqyera edhe këtë javë – Lajmi.net
‘Shake it’ më e pëlqyera edhe këtë javë
Autori: Lajmi.net Entertainment 21:13, 31 March 2016
Kënga po vazhdon të qëndrojë në krye të 'Kënga e Javës' për të tretën javë radhazi.

Bashkëpunimit të suksesshëm të Etnon me Genta Ismajlin duket se nuk po i afrohet asnjë këngë.

‘Shake it’ po dëgjohet, po këndohet e madje po votohet gjithandej, e edhe në top listën e lajmi.net po vazhdon të kryesojë me votat e fansave.

Është java e tretë, që i bie, që nga dalja e këngës, ajo po qëndron në vendin e parë, duke bërë që hyrjet e reja të kenë mundësinë t’i afrohen vetëm vendit të dytë.

Këtë javë në vendin e dytë kemi bashkëpunimin e Florit me 2po2, ndërsa ai ‘Mi amore’ i Kidës me Ermalin është në vendin e tretë.

Këtë javë nga top lista dalin këngët “Presion” nga Dj Blunt e Real1 e “Popullit tim – Cyanide ft. BimBimma”, ndërsa këtë javë keni mundësi të votoni për këngët e reja, atë të Babastars “BS” dhe ‘Numrin e ri’ të Dhurata Dorës.

Për propozimet e kësaj jave mund të VOTONI KËTU, ndërsa kjo është renditja e kësaj jave:

  1. Shake it – Etnon ft. Genta – PN
  2. Gone girl – 2po2 ft. Flori – ER
  3. Mi amore – Kida ft. Ermal Fejzullahu – PN
  4. Ta fali jetën – 2Ton– -2
  5. Like Rihanna – Young Zerka – +1
  6.  Bonbon – Era Istrefi – -1
  7. Hitman – Capital T – ER
  8. Sa t’kom dasht – Nora Istrefi – -4
  9. Presion – Dj Blunt ft. Real 1 – -1
  10. Popullit tim – Cyanide ft. BimBimma -3

PN: Pozitë e pandryshuar nga java paraprake
+: Kënga e pozicionuar më mirë se në javën paraprake
: Kënga e pozicionuar më keq se në javën paraprake
ER: Këngë e re në toplistë

JAVA 21 – VOTO

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO