Shakaja me xhamin e rremë bën që ky klient të rrëzohet – Lajmi.net
Shakaja me xhamin e rremë bën që ky klient të rrëzohet
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 19:56, 6 December 2018
Të gjithë qeshim me kamera të fshehura, por jo është disi më ndryshe.

Një punonjës mashtroi një klient duke e bërë të mendojë se ai ishte duke e pastruar xhamin e derës, transmeton lajmi.net.

Mirëpo aty nuk kishte fare xham. Kur njeriu i paditur përpiqej të hapte derën, ai thjesht u habit.

Të shumta ishin reagimet e shikuesve që e kishin parë këtë video. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO