Sfiduese: Thyen rekordin për ‘backflips’ (Video) – Lajmi.net
Sfiduese: Thyen rekordin për ‘backflips’ (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 20:58, 9 September 2017
Kërcimet e shumëfishta njëra pas tjetrës janë mjaft sfiduese, shkruan lajmi.net

Imagjinoni të përpiqeni për t’i balancuar ato në një shkallë të lartë.

Maxim Laurin (Kanada) dhe Ugo Dario (Francë), sapo kanë thyer rekordin botëror për kërcime (backflips) të njëpasnjëshme me një ekip prej dy personave.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: backflips

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble