Sfidon Youtube-n, Instagrami tashmë vjen edhe si televizion – Lajmi.net
Sfidon Youtube-n, Instagrami tashmë vjen edhe si televizion
Autori: Lajmi.net Auto & TekFunRrjetet SocialeTeknologji 12:02, 23 June 2018
Sot kompania e madhe Instagram ka publikuar një aplikacion të ri të quajtur IGTV, përmes të cilit do të keni mundësi të ngarkoni video deri në një orë.

 

Video-t do të shfaqen të plota në ekran dhe do të jenë më të gjata, transmeton lajmi.net

Ju mund të hyni në IGTV nëpërmjet dy mënyrave: ose përmes butonit që ndodhet lart në të djathtë të llogarisë suaj, ose duke shkarkuar programin më vete.

Ekzistojnë katër kategori të ndryshme për videot-t: For You, Following, Popular dhe Countinue Watching. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO