Sfidojnë njëri tjetrin për të mbajtur të qeshurën, shikoni kush fiton! (Video) – Lajmi.net
Sfidojnë njëri tjetrin për të mbajtur të qeshurën, shikoni kush fiton! (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 17:41, 11 March 2017
Liza dhe i dashuri i saj kanë sfiduar njëri tjetrin me një shishe të mbushur ujë.

Ata tentojnë ta bëjnë njëri tjetrin të qeshin, duke e pasur gojën të mbushur me ujë, transmeton lajmi.net

Ata kanë gjetur forma të ndryshme për t’a bërë njëri tjetrin të qeshin. Sfida ka qenë se cili prej tyre ka qëndruar më gjatë pa qeshur.

Se cili nga këta ka fituar, dhe cili ka zhvilluar lojë më interesante, ndiqeni në videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Çifti, Të qeshura, Ujë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball