Sezoni i supermakinave, ja përbindëshat luksozë që po pushtojnë rrugët (Foto) – Lajmi.net
Sezoni i supermakinave, ja përbindëshat luksozë që po pushtojnë rrugët (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 13:10, 6 August 2017
Pushtimi i rrugëve të Londrës në muajt korrik dhe gusht vitet e fundit duket se është kthyer në një traditë.

Sipas Daily Mail, janë të shumtë të pasurit nga Kuvajti, Arabia Saudite dhe Emiratet e Bashkuara Arabe, që shfaqin një “paradë” në rrugët e Londrës në këtë periudhë të nxehtë vere.

Për transportimin e makinave ata duhet shpenzojnë deri më 20.000 paund dhe kjo bëhet thjesht sa për të treguar luksin e tyre, duke qenë se rrallë herë lëvizin për shkak të trafikut të Londrës.

Fjalët kyçe: Supermakina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels