Sezoni i supermakinave (Foto) – Lajmi.net
Sezoni i supermakinave (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 12:17, 2 August 2017
Pushtimi i rrugëve të Londrës në muajt korrik dhe gusht vitet e fundit duket se është kthyer në një traditë.

Sipas Daily Mail, janë të shumtë të pasurit nga Kuvajti, Arabia Saudite dhe Emiratet e Bashkuara Arabe, që shfaqin një “paradë” në rrugët e Londrës në këtë periudhë të nxehtë vere.

Për transportimin e makinave ata duhet shpenzojnë deri më 20.000 paund dhe kjo bëhet thjesht sa për të treguar luksin e tyre, duke qenë se rrallë herë lëvizin për shkak të trafikut të Londrës. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Londër, Supermakina

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy